TOERTOCHTEN

VELDTOERTOCHTEN IN GRENSSTREEK  NOORDERKEMPEN / WEST-BRABANT
WINTER 2018 – 2019
datum plaats locatie inschrijving afstand organisator
16-sep.-18 Schoten Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 07.30-11.00 25/45/62 WTC Schoten vzw
22-sep.-18 Baarle-Nassau sporthotel Bruurs, sportlaan 22 18.30-19.30 30/45 WV Tourmalet
23-sep.-18 Essen parochiecentrum Essen-Statie, Kerkstraat 62 07.30-10.30 28/43 WTC De Pomp
07-okt.-18 Essen brandweerkazerne, Heuvelplein 23 08.00-11.00 25/42 vriendenkring brandweer Essen / Pek & Slik
07-okt.-18 Sint-Lenaarts kantine KFC Sint-Lenaarts, Houtstraat 4 08.00-10.30 15/28/35/45 WTC De Durvers
07-okt.-18 Chaam camping de Flaasbloem, Flaasdijk 1 07.30-10.30 30/45/55/80 MTB Chaam
13-okt.-18 Turnhout Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 8.30-14.00 25/36/50/75/100 WTC Onze Hoop vzw
14-okt.-18 Hoogerheide zwembad Laco, Sportlaan 4 08.30-10.30 kids/35/45 TC de Grensrijders
14-okt.-18 Halle-Zoersel sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/25/45/55 Tripple Bikers MTB club
14-okt.-18 Ulicoten eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32a 08.00-10.30 25/32/38/48/55 WV De Haaibikers
21-okt.-18 Beerse kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.00-10.30 15/25/35/45 Beerse Wielertoeristen
21-okt.-18 Wouwse Plantage Dorpshuis De Spil, Plantagebaan 223 08.00-10.00 15/25/45 RTC Zomerlust
21-okt.-18 Meerle Parochiezaal “Ons thuis” Gemeenteplein 07.30-10.30 18/29/37/48/58 vzw De Pieretrappers
27-okt.-18 Zoersel kantine KFCE Zoersel, Westmallebaan 138 08.00-10.30 28/35/42 WTC De Windklievers
27-okt.-18 Merksplas Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde 08.00-14.30 17/25/40/50 Midweek Specials
28-okt.-18 Wernhout café van T, Wernhoutseweg 116 08.00-10.30 25/40/55 WTC De Trappistentrappers
28-okt.-18 Essen Parochiecentrum Statie, Kerkstraat 60 08.00-10.00 25/41 WTC Hoekse Trappers
01-nov.-18 Weelde kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide) 07.30-10.30 18/32/42 WTC De Rappe Wielen
04-nov.-18 Terheijden Pensionstal Zeggezicht, Munnikenhof 1 08.30-10.00 25/35/55 WV Terheijden
04-nov.-18 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.00-10.00 23/33/43 Audax klub Nederland
11-nov.-18 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.00-10.30 23/40/60 Mountainbike Ossendrecht
17-nov.-18 Minderhout kantine Minderhout MVV, Heistraat 2 08.00-14.00 25/45/55 WTC Papillon
18-nov.-18 Galder café Knooppunt, Galderseweg 18 08.00-10.00 25/40/50 FC Kees van Boxel / Sporting Oekel
24-nov.-18 Sint-Job in ‘t Goor stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.00 15/25/45 KFC MB Sint-Job
25-nov.-18 Nieuwmoer DBT-Truckdouche, Essensteenweg 86-88 08.00-10.30 25/40 GBS Maatjes i.s.m. Pek&Slik
25-nov.-18 Woensdrecht café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-10.30 30/40/50 ATB team Sirocco
02-dec.-18 Rucphen sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.30 27/47 FC Brabantia
02-dec.-18 Brecht garage Felix, Heiken 66 07.30-11.00 15/27/47/60 WTC De Stoempers
09-dec.-18 Wouw café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30-10.00 20/34/50/62 RTC De Molenrijders
09-dec.-18 Ulicoten camping Ponderosa, Maaijkant 23-26 08.00-10.30 25/45 WV Tourmalet
16-dec.-18 Sint-Job in ‘t Goor t Goorhof,  Kerklei 18 08.00-11.00 15/27/45 WTC Sas 4 VZW
16-dec.-18 Hoogerheide Sportpark Jac van Hoek, Huijbergseweg 76 08.00-10.30 25/35/45/55 WTC Woensdrecht
23-dec.-18 Sprundel café de Coop, Sint Janstraat 31 08.30-10.00 27/48 RTC de Smid
23-dec.-18 Sint-Jozef Rijkevorsel sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.30-10.30 26/43 De Gammelse wielervrienden vzw
23-dec.-18 Nieuwmoer KFC Nieuwmoer, Essensteenweg 69 08.00-10.30 31/46 KFC Nieuwmoer
06-jan.-19 Huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 08.30-11.00 25/45 Wielercomité Huijbergen
13-jan.-19 Putte (Woensdrecht) Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 08.30-10.30 28/43 WTC De Spartaan
20-jan.-19 Halle (Zoersel) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 07.30-11.00 15/25/40 WTC De Trappers Sint-Antonius
20-jan.-19 Huijbergen cafe Trapke op, Weg naar Wouw 17 07.30-09.30 30/50 Roparun team 14 in ‘t uur
20-jan.-19 Etten-Leur Hof van Holland, van Bergenplein 3 08.00-10.00 25/45/60 TWV De Turfrijders
27-jan.-19 Wechelderzande Voetbalterrein FC. De Vrede, Voetbalstraat 1 08.00-10.30 18/28/38/48 MTB Liever Bergaf
27-jan.-19 Kalmthout Galgenheiken 9 07.30-11.00 25/45 MTB De Bosduiners
03-feb.-19 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 18/27/45 Hoogstraatse WielerToeristen vzw
10-feb.-19 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 15/30/42 school Berkenbeek
17-feb.-19 Kalmthout Briton, Molenbaan 125 08.00-10.30 18/25/32/40 LG Achterbroek / WTC Achter d’Hei
24-feb.-19 Schilde kantine KFC Schilde, Rozenhoek 08.00-10.30 20/35/45 TWWC Blijf jong Schilde vzw
24-feb.-19 Wildert voetbalplein Ksv Wildert, Steenovenstraat 163 08.00-10.30 28/35/45 WTC ‘t Pedalleke VZW
03-mrt.-19 Kalmthout Renault  Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 07.30-10.00 30/45 WTC Heidestoempers
10-mrt.-19 Essen garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 28/43 Pek &. Slik